Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Vzdělávání seniorů v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Vzdělávání seniorů v knihovnách

Událost Seminář
Čas 21.09.2018
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 736514029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Karlovy Vary  - Karlovarský kraj
(Krajská knihovna Karlovy Vary)

Lektorka PhDr. Iva Zadražilová

Cílem semináře je představit obsah a formu lekcí pro seniory, které můžou knihovníci realizovat ve svých knihovnách. Chcete začít nebo pokračovat ve vzdělávání této cílové skupiny? Přemýšlíte, jaká témata jsou pro seniory zajímavá? Nejste si jistí, jak s touto cílovou skupinou pracovat a jak didakticky nachystat lekci?

V rámci semináře si ukážeme tematické lekce, které může každý knihovník pro seniory přichystat. Pozornost bude zaměřena i na specifika seniorů při výuce a taktéž na evaluaci lekcí. Neučte seniory, jak používat Word a Excel, ukažte jim, jak nakupovat na internetu, jak se orientovat v jízdních řádech, jak rozeznat kvalitní a nekvalitní obsah nebo jak pracovat s fotografiemi. Účastníci semináře obdrží vypracované metodiky jednotlivých lekcí.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů