Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VISK 2 - Jak vytvářet dotazníky pro knihovnu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

VISK 2 - Jak vytvářet dotazníky pro knihovnu

Událost Seminář
Čas 04.11.2020
od 09:30 am do 04:00 pm
Místo Online kurz
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Online kurz  - Olomoucký kraj

Lektorka: PhDr. Pavla Vizváry, PhD.

Místo konání: on-line verze

Cílem kurzu je naučit knihovníky efektivně získávat zpětnou vazbu nejen od svých čtenářů. Účastníci se naučí tvořit a upravovat jednoduché dotazníky prostřednictvím webových nástrojů jako jsou Survio či Google formuláře, jak správně pokládat otázky a přemýšlet nad získanými daty a vyhodnocovat je, aby se nejednalo jen o formalitu, ale o účinný nástroj zlepšování činnosti knihovny.

Účastníkům on-line školení bude před konáním školení zaslán informační e- mail s odkazem na on-line místo konání.

Přihlášky prostřednictvím webového formuláře (uveďte, prosím, i vysílající organizaci) na: https://www.vkol.cz/udalosti-a-akce/visk2-jak-vytvaret-dotazniky-pro-knihovnu

Kurz je pořádán za finanční podpory Ministerstva kultury ČR v rámci dotačního programu VISK 2

 

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů