Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce VISK 2 - E-knihy v praxi českých knihoven
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

VISK 2 - E-knihy v praxi českých knihoven

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 31.10.2018
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(PC učebna VKOL, Ostružnická 3, Olomouc)

Seminář v délce trvání 6 hodin je věnovaný širšímu úvodu do problematiky e-knih v knihovnách. Účastníci se seznámí s dobrou praxí v rámci českých, ale i zahraničních knihoven.
Lektor: Ing. Jan Kaňka, KKFBZ
Kurz byl finančně podpořen MK ČR v rámci projektu VISK 2 a je pro knihovníky knihoven evidovaných u MK ČR zdarma. Účastníci obdrží dokument o absolvování.
Přihlášky prostřednictvím webového formuláře na webu VKOL: https://www.vkol.cz/kalendar-akci-prihlaska.php?akce=visk-2-e-knihy-v-praxi-ceskych-knihoven

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů