Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Virtuální národní fonotéka - seminář
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Virtuální národní fonotéka - seminář

Událost Seminář
Čas 12.06.2019
od 10:00 am do 01:30 pm
Místo Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě
Jméno
Kontaktní telefon 773683827
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě  - Moravskoslezský kraj

Seminář je určen pro všechny typy knihoven včetně muzejních a archivních. Seznámí účastníky s Virtuální národní fonotékou, portálem pro zvukové dokumenty, který provozuje Národní technická knihovna. Ukážeme si jak funguje, co obsahuje, ale také jaké novinky chystáme v rámci letošního projektu, dotovaného z  programu VISK 1. Kromě toho také seznámíme stručně s historií zvukového záznamu, s aktuální situací v oblasti péče a zpřístupňování zvukových dokumentů v ČR a jaké mají knihovny možnosti se do těchto aktivit zapojit. Zároveň budeme informovat o dalších souvisejících projektech.

Na seminář se můžete přihlásit zde: https://www.svkos.cz/kalendar-akci/2019-06-12/

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
archivy

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů