Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Úvod do práce s grafickými editory
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Úvod do práce s grafickými editory

Událost Seminář
Čas 09.03.2017
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Klementinum 190, učebna č. 144
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Klementinum 190, učebna č. 144  - Praha
(Národní knihovna České republiky, Klementinum 190, Praha 1)

Seminář je určen knihovníkům, kteří dosud s grafickými editory nepracovali. Cílem je představit tři grafické editory, které lze uplatnit pro zlepšení marketingu v knihovnách (např. vzdělávání, propagace knihovny). Společně si na jednoduchých příkladech ukážeme, jak lze využít některé programy, které nic nestojí, i takové, které máme po ruce a ani o nich nevíme. Po ukončení semináře byste měli umět nainstalovat si editor doma na počítači a vytvořit vlastní grafické materiály.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů