Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvoříme koncepci knihovny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Tvoříme koncepci knihovny

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 17.01.2020
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Praha
Jméno
Kontaktní telefon 721632373
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(místnost č. 1088, Krajský úřad SK, Zborovská 11 (vchod z Preslovy ulice), Praha 5.)

Dozvíte se, k čemu všemu může být knihovně dobrá koncepce rozvoje. V týmech s kolegy ze svých nebo jiných knihoven si vyzkoušíte osvědčené postupy tvorby koncepčního materiálu, budete mít prostor rozpracovat svoji vlastní koncepci, i sdílet s ostatními své zkušenosti z praxe. Poznáte, že koncepce a strategie rozvoje může hrát důležitou roli pro malou knihovnu stejně jako pro velkou. Workshopem vás provede Mgr. Tomáš Štefek, knihovník s patnáctiletou praxí, v současnosti designér knihovních a informačních služeb v Kabinetu informačních služeb a knihovnictví na Masarykově univerzitě v Brně.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Workshop je hrazen z rozpočtu Metodického centra pro výstavbu a rekonstrukci knihoven Moravské zemské knihovny. V průběhu akce bude hodinová přestávka na oběd. Doporučujeme pití vzít s sebou.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů