Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvoříme koncepci knihovny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Tvoříme koncepci knihovny

Událost Seminář
Čas 06.11.2019
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608 621 693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj

Anotace:

Dozvíte se, k čemu všemu může být knihovně dobrá koncepce rozvoje. V týmech s kolegy ze svých nebo jiných knihoven si vyzkoušíte osvědčené postupy tvorby koncepčního materiálu, budete mít prostor rozpracovat svoji vlastní koncepci, i sdílet s ostatními své zkušenosti z praxe. Poznáte, že to tomůže hrát důležitou roli pro malou knihovnu stejně jako pro velkou.

Díky práci na koncepci můžetenastavit jednání se zřizovatelem aj., nastartovat novou spolupráci,směřovat k tomu stát se součástí plánů a záměrů obce,lépe poznat své návštěvníky a občany obce,udělat si inventuru toho, čím disponujete, sdílet myšlenky, cíle a hodnoty napříč lidmi v knihovně i v obci,snadněji přemýšlet např. nad rekonstrukcí, vývojem služeb i knihovním fondem.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  05.11.2019

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů