Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvorba webu pomocí šablony Webnode
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Tvorba webu pomocí šablony Webnode

Událost Seminář
Čas 16.03.2017
od 09:00 am do 01:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Školení je určeno hlavně knihovníkům malých knihoven, kteří z různých důvodů zatím vlastní webové stránky nemají, nebo na služby jejich knihovny odkazuje web obce. Pozváni jsou rovněž v případě zájmu metodici RF.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Školení se koná v rámci výkonu regionálních funkcí knihoven a pro účastníky není stanoveno vložné. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů