Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Tvorba plakátů s použitím infografiky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Tvorba plakátů s použitím infografiky

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 27.11.2018
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Jméno Hladíková
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové  - Královéhradecký kraj

Knihovníci se v rámci kurzu obeznámí s pravidly tvorby infografiky a pravidly grafické prezentace dat. Dále se naučí, jak je možné využít infografiku pro běžnou práci v knihovně a pro propagaci knihovny na veřejnosti. V rámci workshopu si vyzkouší vytvořit infografiku ze statistických dat knihovny. Učastníci si proto mohou přinést statistický výkaz své knihovny za rok 2017. Dále se seznámí s ukázkami hotových infografik a možností jejich úpravy dle vlastní potřeby. Lektorky představí různé pomocné zdroje, které se při tvorbě infografiky hodí.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů