Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Střih a úprava zvukových nahrávek a videa
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Střih a úprava zvukových nahrávek a videa

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 21.06.2018
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940; 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Praha
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Anotace:

Úprava zvuku pomocí volně dostupného programu Audacity.  Pořízení zvukového záznamu přes mikrofon, zkrácení záznamu, změna hlasitosti. Práce se zvukovým záznamem, míchání zvuku, využití různých efektů (ozvěna, opakování, postupný náběh či ukončení zvuku).

Úprava videa pomocí volně dostupného programu Movie Maker. Import zdrojů vytvářeného videa do jednoho záznamu, přidání titulků, vlastního mluveného komentáře, přechody, vizuální efekty, odstranění nepotřebných částí, přidání zvuku.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář se koná za finanční podpory programu VISK 2 Ministerstva kultury ČR a pro účastníky je bezplatný. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů