Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Strategie vyhledávání informací v medicínských databázích
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Strategie vyhledávání informací v medicínských databázích

Událost Seminář
Čas 15.03.2018
od 10:00 am do 02:20 pm
Místo Národní knihovna České republiky, Klementinum 190, Praha 1 - Praha
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní knihovna České republiky, Klementinum 190, Praha 1 - Praha  - Praha
(Učebna č. 144)

Seminář je určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven s mírně pokročilou úrovní vyhledávání. Cílem semináře je seznámit účastníky s možnostmi vyhledávání v databázích orientovaných na obor medicíny. Lektoři se zaměří především na práci s tezaurem MeSH v databázích Medvik, PubMed a Medline Complete. Seminář bude veden interaktivní výukou s praktickými cvičeními na počítacích.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů