Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Strategie vyhledávání a informační zdroje (VISK 2)
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Strategie vyhledávání a informační zdroje (VISK 2)

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas Čtvrtek 02.11.2017 10:15 do
Čtvrtek 16.11.2017 15:00
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Účastníci kurzu získají přehled o novinkách při vyhledávání na internetu a budou seznámeni s typologií rešeršních strategií a praxí rešeršních postupů. Poznají vyhledávací internetové nástroje pro různé kategorie uživatelů. Lektor: Doc. PhDr. Richard Papík, Ph.D. Kurz je zdarma.

Začátek kurzu výjimečně v 10:15.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Akce se koná 2. 11. a 16. 11 v čase 10:15 - 15:00

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů