Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství VIII.
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství VIII.

Událost Seminář
Čas 13.11.2019
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Přerov
Jméno
Kontaktní telefon 581334061
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Není hrdina jako hrdina ...

Místo konání:
Přerov  - Olomoucký kraj

Literatura pro děti a mládež ráda pracuje s tématem tzv. "nehrdinský hrdina" - ať už chlapce nebo dívky, který se hrdinou stává víceméně proti své vůli, často ani sám neví jak. Co obnáší být hrdinou a co to vlastně znamená? Vždyť termín "hrdina/hrdinka románu" se obecně používaného hlavní literární postavu - to ho však automaticky nepředurčuje, aby se jím stal. Anebo snad ano? Pro někoho jiného? Podoby hrdinství mohou být různě dané věkem, prostředím, událostmi … Nemusí jít vždy jen o záchranu světa, civilizace nebo vesmíru vůbec. I všední den může mít své hrdiny. A když už nějakého hrdinu máme, musí být vždy kladný?

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  150 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů