Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Sociální sítě a jejich využití při propagaci služeb a šíření informací
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Sociální sítě a jejich využití při propagaci služeb a šíření informací

Událost Seminář
Čas 09.06.2021
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo online
Jméno
Kontaktní telefon 232 002 613
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Praha

Rádi bychom Vás pozvali na webinář Sociální sítě a jejich využití při propagaci služeb a šíření informací, který se uskuteční 9 .6. 2021 od 9 do 16 hodin. Webinářem Vás provede Martin Novák, vedoucí PR oddělení NTK, a Martin Krška, PR konzultant NTK.

Proč se zúčastnit webináře?

Protože skrz sociální sítě můžete oslovit přímo vaši cílovou skupinu (třeba milovníky knih z vaší obce nebo žáky či studenty z okolních škol), se kterou se pak můžete bavit o konkrétních tématech. Jakmile víte, čím své zákazníky zaujmete a jak je získáte na svou stranu, můžete kromě zvyšování návštěvnosti vaší knihovny zároveň budovat lovebrand. Když budete se svými fanoušky dobře pracovat, vybudujete si s nimi silný a zdravý vztah, kterým jen tak něco neotřese.

Sociální sítě se neustále vyvíjí a my vám ukážeme, jak všechny změny využít ve svůj prospěch. Protože někdy je potřeba vystoupit z vlastní bubliny a zjistit, jak by to šlo udělat jinak, lépe, efektivněji.

Co se na webináři naučíte?

  • Základní informace o Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítí a možnostech jejich využití.
  • Nastavení profilů.
  • Typy příspěvků (události, stories, živé vysílání aj.)
  • Cílové skupiny a práce s nimi.
  • Statistiky - jak je využít.
  • Nástroje pro publikaci.
    • Příklady dobré praxe.
    • Jak nastavit reklamní kampaň na Facebooku.


Prosíme o registraci na výše popsaný seminář na e-mail: skoleni@techlib.cz.

Do registračního  emailu prosím uveďte své jméno a příjmení, organizaci a emailovou adresu pro zaslání linku na on-line vysílání, který Vám zašleme pár dní před konáním semináře.
Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů