Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Školení tvorby přístupných webových stránek
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Školení tvorby přístupných webových stránek

Událost Speciální školení
Čas 17.09.2015
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Moravská zemská knihovna v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 541 646 126
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravská zemská knihovna v Brně  - Jihomoravský kraj
(Moravská zemská knihovna, počítačová učebna, 6. patro)

Přístupnost webových stránek patří mezi jeden z pilířů kvalitního webu. Ne každý tvůrce webových stránek však ví, jak přístupný web vytvořit. Pokud chcete ušetřit čas strávený samostudiem či peníze za konzultace, využijte naší nabídky školení a naučte se tvořit přístupné webové stránky pod vedením zkušeného lektora.

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů