Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Setkávání a vzdělávání pomocí online nástrojů
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Setkávání a vzdělávání pomocí online nástrojů

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 22.09.2021
od 08:00 am do 01:00 pm
Místo Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě  - Moravskoslezský kraj
(Prokešovo náměstí 2, Ostrava, Regionální výukové centrum)

Kurz představí základní způsoby ochrany osobních údajů a dat, principy zálohování a přístupu k datům. Nastíní, jak správně chránit počítač před neoprávněným přístupem, jak používat přístupová hesla, šifrování souborů či jak nastavit a bezpečně používat internetový prohlížeč. Vhodný pro všechny, kteří používají počítač denně v práci či doma.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  13

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů