Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář v GI Prag 23.4. - Budoucnost knihoven vytváříme společně
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Seminář v GI Prag 23.4. - Budoucnost knihoven vytváříme společně

Událost Seminář
Čas 23.04.2018
od 10:00 am do 02:00 pm
Místo Goethe-Institut v Praze
Jméno
Kontaktní telefon 739614027
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Goethe-Institut v Praze  - Praha

Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR a Goethe-Institut v Praze pořádají 23. dubna 2018 odborný seminář Budoucnost knihoven vytváříme společně. Akce se koná v Goethe-Institutu, Praha 1, Masarykovo nábřeží 32 (za Národním divadlem) od 10.00 hod. Jednání bude simultánně tlumočeno.

Na přednášku "Budoucnost vytváříme společně" (23.4. v Goethe Institutu Praha) navazuje 24.4. workshop v prostorách klubovny Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí. Proběhne od 9 do 13 hodin, bude mít kapacitu 25 účastníků  a povede ho Míla Linc. Po úvodním příspěvku budou knihovníci pracovat ve skupinách s cílem identifikovat technologické, společenské a kulturní trendy pro nejbližší i vzdálenou budoucnost a pokusí se společně připravit konkrétní scénáře pro jejich zavádění do knihoven.

PROGRAM 23.4.:

Dopoledne -  10 až 12 hod.

Cornelia Vonhof - Příprava knihoven na budoucnost - utváření procesů změny

Polední přestávka s občerstvením - 12,00 až 12,30

Odpoledne  12,30 až 14 hod.

Vojtěch Vojtíšek - Ekonomicky efektivní cesty pro zavádění změn

Diskuse, závěr semináře - nabídka exkurze do knihovny Goethe-Institutu v Praze - představení interaktivního programu pro školní skupiny (Actionbound)"

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

24.4.2018

Maximální počet účastníků:  90

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů