Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Seminář ke katalogizačním pravidlům RDA
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Seminář ke katalogizačním pravidlům RDA

Událost Seminář
Čas 08.04.2016
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum SVK PK, Smetanovy sady 2)

Rekapitulace zásad RDA, ukázky a řešení problematických případů z praxe, prostor pro diskusi a výměnu zkušeností. Seminář připravila SVK PK pro pracovníky veřejných knihoven, kde už je zaveden výměnný formát MARC 21 a podle RDA se katalogizuje.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
zpracování

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Požadovaná kvalifikace:  aktivní znalost RDA

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář se koná v rámci výkonu regionálních funkcí knihoven a pro účastníky je bezplatný. Cestovné a stravné hradí vysílající organizace.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů