Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Role knihovníka ve vyhledávání informací
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Role knihovníka ve vyhledávání informací

Událost Seminář
Čas 20.09.2018
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
U Kříže 8, Praha 5 – Jinonice  - Praha
(Počítačová učebna č. 2068)

Seminář je zaměřen na problematiku informačního zahlcení a roli knihovníka, který pomocí svých znalostí nástrojů pro vyhledávání dokáže poskytovat kvalitní služby. V praktické části semináře se seznámíme s principy vyhledávání pomocí Google a jejich využít v praxi a na závěr se dozvíte o dalších alternativních nástrojích vyhledávání.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů