Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Robotické pomůcky k výuce. Ozobot a micro:bit v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Robotické pomůcky k výuce. Ozobot a micro:bit v knihovnách

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 25.02.2020
od 09:00 am do 02:15 pm
Místo SVK HK
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
SVK HK  - Královéhradecký kraj

Náplní kurzu bude základní seznámení s využitelnosti programovatelných robotů Ozobot a vývojové desky Micro: bit v knihovnách. Základní přehled robotických hraček, stavebnic a jejich využití v neformálním vzdělávání. Účastníci si vyzkouší vybrané aktivity s pomůckami s počítačem i bez.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů