Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Rešeršní strategie, rešeršní služby, využívání elektronických informačních zdrojů
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Rešeršní strategie, rešeršní služby, využívání elektronických informačních zdrojů

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 07.09.2017
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Městská knihovna Louny
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Městská knihovna Louny  - Ústecký kraj
(Mírové náměstí 1, kongresový sál)

Kurz seznamuje se základními a posléze i s pokročilejšími rešeršními strategiemi a metodami vyhledávání v elektronických informačních zdrojích. Význam rešeršních služeb v knihovnách a dalších institucích, organizace rešeršních služeb, vazby na jiné informační služby v knihovnách. Rešeršní strategie jsou účastníky prakticky realizovány ve vybraných databázích a digitálních knihovnách, a to volně přístupných v prostředí internetu nebo přes komerčně orientované poskytovatele informačních zdrojů.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Akce pokračuje dne 8. 9. 2017 (9-14 hod.)

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Projekt VISK 2 se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů