Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Řemeslo vypravěčů - Martin Hak
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Řemeslo vypravěčů - Martin Hak

Událost Seminář
Čas 27.04.2018
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo Karlovy Vary
Jméno
Kontaktní telefon 736514029
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Karlovy Vary  - Karlovarský kraj
(Krajská knihovna Karlovy Vary)

Blok I

–        Zahrnuje cvičení pro postupné seznamování se základem řemesla (materiál, nástroje, postupy, techniky, podmínky).

Blok II

–        Výběr pohádkového příběhu pro další práci, seznámení se s dramaturgickým analytickým nástrojem a jeho zkoušení v praktickém použití, seznámení s pojmy jako téma, motiv, obraz s ohledem na vypravěčskou práci.

Blok III

–         Individuální i skupinové experimenty s obrazotvorbou, rozlišení pojmů představivost, obrazotvornost a fantazie ve vztahu k vypravěčské práci a diskuse o možnostech využití živého vyprávění v práci s dětmi/dospělými v knihovnické praxi.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  16

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů