Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Regionální valná hromada SKIP 04
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Regionální valná hromada SKIP 04

Událost Konference
Čas 19.02.2019
od 10:00 am do 01:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940; 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Polanova síň Knihovny města Plzně, ul. B. Smetany 13)

Valná hromada SKIP Plzeňského kraje zhodnotí činnost za uplynulé období a seznámí přítomné s návrhem personálního složení RV. Následně proběhnou volby nového výboru. Součástí programu bude ocenění zasloužilých knihovníků a odborná přednáška, jejíž téma je zatím v jednání.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů