Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Regionální literatura a knihovna
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Regionální literatura a knihovna

Událost Konference
Čas Středa 16.09.2015 12:30 do
Čtvrtek 17.09.2015 14:30
Místo Šumperk
Jméno
Kontaktní telefon +420 774664647
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Šumperk  - Olomoucký kraj

Program se zaměří na možnosti práce s regionální literaturou, představí příklady z praxe knihoven, příspěvky o významu sounáležitosti k místu, kde žijeme, možnosti spolupráce.

Součástí programu bude příspěvek knihoven v Prievidzi (Slovensko) a v Nyse (Polsko)

V rámci doprovodného programu možnost komentované prohlídky Vlastivědného muzea v Šumperku, Muzea silnic ve Vikýřovicích a historického středu města.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  10.09.2015

Maximální počet účastníků:  Maximální počet pro ubytování: 25, celkový počet 50

Učastnický poplatek:  100 Kč    pro členy SKIP:  100 Kč

Poznámky:
Termín 10.9. je pro přihlášky účastníků, požadujících ubytování. Ubytování a případně stravování zajistí pořadatelé dle přihlášek jednotlivých účastníků Při účasti pouze na jednom programovém dni poplatek 70 Kč.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů