Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Regionální informační zdroje SVK PK
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Regionální informační zdroje SVK PK

Událost Seminář
Čas 14.09.2021
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940; 728765586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje)

Anotace:

Povinný výtisk (legislativa, principy celostátně), budování regionálního fondu v SVK PK (směrnice), regionální bibliografie (historie, současnost, výstupy), regionální dokumenty v databázích knihovny a spolupráce se souborným katalogem ČR, služby knihovny, digitální knihovna. Součástí je praktické vyhledávání v databázích knihovny, v digitální knihovně SVK PK a v případě zájmu návštěva pracoviště speciální studovna.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Seminář se koná s finanční podporou programu VISK 2 Ministerstva kultury.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů