Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Průvodce budoucností: co přinese a jak ji přežít?
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Průvodce budoucností: co přinese a jak ji přežít?

Událost Seminář
Čas 29.05.2019
od 09:30 am do 12:00 pm
Místo Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace
Jméno
Kontaktní telefon 596348301
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace  - Moravskoslezský kraj

lektor: PhDr. Petr Škyřík, Ph.D.

Cílem setkání je prezentovat a diskutovat možné scénáře budoucnosti knihoven, které vycházejí z globálního kontextu rozvoje technologií. Základem je myšlenková variace nad knihami Průvodce budoucností: aneb Jak si užít globální krizi a WTF: Co přinese budoucnost a jak ji přežít. Připraví nás roboti o práci? A když ne roboti, tak obří společnosti typu Google a Amazon? Zničí fake news demokracii? Co nám říká TikTok o našich dětech? Vzbouří se nakonec umělá inteligence? Jaká je role knihoven v "novém světě"?

Vzdělávání se uskutečňuje za finanční podpory Moravskoslezského kraje.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  60

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů