Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Podpora vědy v knihovnách – otevřený přístup k vědeckým informacím
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Podpora vědy v knihovnách – otevřený přístup k vědeckým informacím

Událost Seminář
Čas 17.09.2020
od 09:30 am do 02:30 pm
Místo NLK, Sokolská 31, Praha 2
Jméno
Kontaktní telefon 296 335 937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
NLK, Sokolská 31, Praha 2  - Praha
(PC učebna, 2. patro)

Seminář je určený především pro knihovníky ze zdravotnických knihoven. Program semináře je zaměřen na knihovnickou podporu vědy. Během semináře se blíže seznámíte s procesy otevřeného přístupu (OA) k vědeckým publikacím. S výkladem základní terminologie OA si oživíte formy publikování a zveřejňování publikací v režimu OA. V části věnované hodnocení vědy získáte přehled v metodice RVVI, podle které jsou členěny a uznávány druhy publikovaných výsledků. Novým trendům budou věnována sdělení o podvodnických (predátorských časopisech) a alternativních metodách hodnocení vědy.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů