Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hybrydní školení Počítačová bezpečnost pro knihovníky
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Hybrydní školení Počítačová bezpečnost pro knihovníky

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 23.09.2021
od 09:00 am do 12:15 pm
Místo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové a MS Teams
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové a MS Teams  - Královéhradecký kraj
(Počítačová učebna 2. pátro)

Cílem kurzu je zvýšení kvalifikace zaměstnanců v oboru knihovnictví a informačních vědách v oblasti bezpečnosti infomačních systémů využívaných v knihovnictví. Účastníci kurzu získají vyšší povědomí o využívaných IS v ČR v oblasti knihovnických služeb včetně potvrzení o absolvování kurzu. Kybernetická bezpečnost v informačních vědách a knihovnictví Bezpečnost IS systémů využívaných v knihovnictví Bezpečný software pro čtení e-knih. Praktické ukázky IS v informačních vědách a knihovnictví Závěrečný on-line test (potvrzení o absolvování kurzu) Diskuze

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů