Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Open Ofiice - Impress (tvorba prezentací)
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Open Ofiice - Impress (tvorba prezentací)

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 24.05.2017
od 08:30 am do 01:00 pm
Místo Zlín
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Zlín  - Zlínský kraj

Základní kurz Open Office - Impress (tvorba prezentací) je určen těm, jejichž znalosti tohoto editoru jsou minimální nebo se s ním doposud nesetkali. Účastníci se naučí vytvářet profesionální prezentace, budou schopni upravovat text, tvořit grafy, efekty atd. Jedná se o bezplatný editor, který je alternativou k licencovaném MS PowerPoint. Kurz je zdarma.

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Dvoudenní kurz proběhne 24. května 2017 a 31. května 2017

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů