Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Ochutnávka čtenářských strategií a metod kritického myšlení při četbě knížky pro děti
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Ochutnávka čtenářských strategií a metod kritického myšlení při četbě knížky pro děti

Událost Seminář
Čas 14.03.2017
od 09:30 am do 04:30 pm
Místo Krajská vědecká knihovna v Liberci
Jméno
Kontaktní telefon 482 412 124
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Seminář pro knihovnice/knihovníky, které/kteří plánují čtenářskou lekci k textu či k celé knize pro celou třídu (skupinu).

Místo konání:
Krajská vědecká knihovna v Liberci  - Liberecký kraj
(velký sál - 2. patro)

Lektorka: Nina Rutová

Seminář je určen pro knihovnice/knihovníky, které/kteří by se chtěli seznámit s metodami, které vedou děti k hlubšímu porozumění literárním textům, i pro ty, které/kteří již metody aktivního čtení ve svých programech pro děti zkoušejí.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
dětská odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  24

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů