Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Nové technologie a knihovny + dílna
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Nové technologie a knihovny + dílna

Událost Speciální školení
Čas 16.05.2016
od 08:00 am do 12:30 pm
Místo Ústřední knihovna, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1
Jméno
Kontaktní telefon 222 113 417
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ústřední knihovna, Mariánské náměstí 1/98, Praha 1  - Praha
(Klubovna)

Cíle kurzu: Představení nových technologií a práce s nimi (např. tablet, smartphone, netbook, cloudová úložiště,…); historie vzniku těchto technologií a zařízení, bezpečné ukládání dat na nich. Kurz je koncipován jako seminář a následně jsou vypsány dílny, které slouží pro praktické vyzkoušení práce s probranými zařízeními a technologiemi.

Kurz bude v případě schválení dotace spolufinancován z programu VISK 2.

Lektor: Bc Vojtěch Vojtíšek

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů