Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Nové možnosti komunitní knihovny
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Nové možnosti komunitní knihovny

Událost Seminář
Čas Úterý 13.10.2015 13:00 do
Středa 14.10.2015 14:00
Místo Městská knihovna Čeký Těšín, Čítárna a kavárna Avion
Jméno
Kontaktní telefon 608732178
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Komunitní knihovna jako místo podpory regionální historie a kulturního dědictví na příkladu Čítárny a kavárny Avion v Českém Těšíně

Místo konání:
Městská knihovna Čeký Těšín, Čítárna a kavárna Avion  - Moravskoslezský kraj

Seminář má naznačit další možnosti komunitní činnosti knihovny v oblasti propagace regionální historie, literatury,  podpory kulturního dědictví. Organizování kulturních programů se vztahem k místu s přihlédnutím k multikulturnímu  prostředí. Návod, jak rozšířit portfolio služeb a podat návod, jak sofistikovaným programem rozšířit nabídku kulturních služeb ve městě.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
management

Pro jaký typ knihoven:
knihovny v okresních městech

Požadovaná úroven:
pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů