Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Multimédia v praxi Díl III –Základy počítačové grafiky - Kateřina Válková
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Multimédia v praxi Díl III –Základy počítačové grafiky - Kateřina Válková

Událost Seminář
Čas Čtvrtek 03.12.2020 09:30 do
Pátek 04.12.2020 14:30
Místo online
Jméno
Kontaktní telefon 530334018
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Online seminář

Místo konání:
online  - Jihomoravský kraj

Třetí díl o počítačové grafice uzavírá první cyklus přednášek o multimédiích v praxi. Počítačová grafika tvoří další základní kámen, bez něhož se ve své práci neobejdete a využijete jej na mnoha úrovních. Ať už si budete chtít udělat jednoduchý leták nebo publikaci, nebo připravit grafické podklady pro vaši online komunikaci na webových stránkách a sociálních sítích, nebo si budete potřebovat připravit grafické prvky pro vaše videa či pro prezentaci, vždy budete muset využít nástroje počítačové grafiky. Dozvíte se o jejích kořenech a základních pojmech, zorientujete se v grafických programech, dozvíte se o rozdílech v tištěných a elektronických dokumentech, o rozměrech, barvách či formátech. Seznámíte se s principy typografie a ujasníte si jaké jsou výstupy DTP práce ať už tiskové či elektronické. Tímto uměleckým i technickým prostorem vás provede zkušená grafička Kateřina Válková.

 

Kurz můžete absolvovat i bez účastni na minulých seminářích. Účast je zdarma

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz je realizován s podporou dotace Ministerstva kultury ČR z programu VISK 2 – Mimoškolní vzdělávání knihovníků.

Upravit tuto akci

Akce dokumentů