Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

MS Office 2019

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 05.11.2020
od 09:00 am do 02:00 pm
Místo Plzeň
Jméno
Kontaktní telefon 377 306 940, 728 765 586
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

ZRUŠENO !!!

Místo konání:
Plzeň  - Plzeňský kraj
(Vzdělávací centrum Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, Smetanovy sady 2)

Obsah kurzu je zaměřen na seznámení a procvičení práce v aplikacích vyšší verze MS Office. Účastníci si zopakují základní dovednosti v práci s textovými dokumenty, jejich vytváření, úpravy, ukládání a sdílení. Osvojí si efektivní úpravy pomocí formátování a použití stylů, vkládání tabulek a obrázků, úpravy a kontrolu pravopisu před tiskem, projdou základní funkce práce s tabulkami a vytváření prezentací. Dle potřeby procvičí  problémové pasáže probírané látky.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

12. 11. 2020

Maximální počet účastníků:  14

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz se uskuteční v rámci výkonu regionálních funkcí knihoven, z finančních prostředků SVK PK v rámci projektu VISK 2. Z důvodu nepříznivé hygienicko-epidemiologické situace byl termín akce ZRUŠEN !!!

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů