Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Malé podzimní setkání knihovníků
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Malé podzimní setkání knihovníků

Událost Seminář
Čas Pátek 04.09.2020 10:00 do
Sobota 05.09.2020 14:00
Místo Písek
Jméno
Kontaktní telefon 723097645
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Písek  - Jihočeský kraj

Již 27. setkání jihočeských knihovníků  v jedné z knihoven kraje. Vzájemné potkávání, výměna zkušeností, seznámení s aktivitami navštívené knihovny. Tentokrát se seminář uskuteční v nově otevřené, rekonstruované Městské knihovně v Písku, která byla v roce 2019 vyhlášena Městskou knihovnou roku.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  25

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  700 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů