Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Makerspace, laboratoře a dílny v knihovnách
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Makerspace, laboratoře a dílny v knihovnách

Událost Seminář
Čas 03.06.2020
od 10:00 am do 02:00 pm
Místo online
Jméno
Kontaktní telefon 603544149
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
online  - Praha

Součástí proměny, kterou knihovny prochází, je mimo jiné zřizování makerspace, multimediálních laboratoří a dílen různého druhu. Knihovny mohou prostřednictvím dotačního programu VISK3 získat peníze na nákup rozmanitého vybavení a disponují-li odpovídajícími prostory, teoreticky jim nic nebrání vydat se s proudem.

Jsme národ kutilů, hračičků a Přemků Podlahů, takže podobný prostor si vždycky najde své uživatele či dokonce komunitku kutilů, rozšíří a aktualizuje nabídku knihovny pro školy, učitele, mládež, osloví lidi, kteří do knihovny zatím nechodí.

Propojme se a sdílejme

Celosvětová síť tzv. FabLabů čerpá svou sílu ze sdílení. My můžeme také. Na semináři se dozvíte, jak to dělají jinde, v knihovnách i mimo. Pobavíme se o tom, jak se můžeme propojit a spojit síly, co můžeme a chceme sdílet a jak.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů