Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Kurz rychlého čtení v SVK v Kladně
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Kurz rychlého čtení v SVK v Kladně

Událost Seminář
Čas 18.03.2014
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Kladno
Jméno
Kontaktní telefon 721 632 373
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Kladno  - Středočeský kraj
(Krajské knihovnické centrum SVK, od 9,00 do 15,00 hod.)

Lektor: doc. PhDr. Richard Papík, Ph.D. působící jako pedagog na Ústavu informačních studií a knihovnictví Univerzity Karlovy v Praze.

Anotace akce / program: Seznámení s metodami racionálního čtení zejména v souvislosti s poznatky z psychologie, fyziologie a teorie čtení. Začlenění do souvislostí s informační vědou. V praktické tréninkové části kurzu dosažení zlepšení rychlosti čtení a míry chápavosti textu. Motivace pro případné další samostatné zdokonalování v metodách racionálního čtení.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů