Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Konference Sociální inovace v knihovnách 4. – 6. února 2020 Brno
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Konference Sociální inovace v knihovnách 4. – 6. února 2020 Brno

Událost Konference
Čas Úterý 04.02.2020 09:00 do
Čtvrtek 06.02.2020 18:00
Místo Brno
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Brno  - Jihomoravský kraj

Ukazujeme nástroje, které je možné použít v praxi. Metody, technologie, dobrou praxi. Snažíme se přinášet i méně tradiční témata a přivádět také experty z jiných oborů. Rádi bychom vyprávěli o knihovnách a knihovnících. O tom, jak jsme je poznali i o tom, co dokázali a vytvořili v našich programech inkubátor a akcelerátor. Víme, jak důležitá jsou tato setkání. Kromě společné práce nás čeká neformální posezení a podvečerní raut.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů