Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Knihovny současnosti 2021
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Knihovny současnosti 2021

Událost Konference
Čas Úterý 07.09.2021 12:00 do
Čtvrtek 09.09.2021 12:00
Místo Pedagogická fakulta Univerzity Palackého
Jméno
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Pedagogická fakulta Univerzity Palackého  - Olomoucký kraj

Téma letošního ročníku se vrátí ke Koncepci rozvoje knihoven. Zatímco loni jsme ve virtuálnu hodnotili koncepci končící, letos již otevřeme koncepci novou. Tento strategický dokument, který rámuje budoucnost českého knihovnictví, který by měl posouvat české knihovnictví do budoucnosti, stojí na třech pilířích. Tyto pilíře podpírají i program konference a účastníci se tam budou moci vybrat tradičně ze tří programových bloků: Knihovny jako pilíře občanské společnosti a přirozená centra komunit, Knihovny jako vzdělávací a vzdělanost podporující instituce a Knihovny jako správci kulturního a znalostního bohatství. První den bude patřit zahraničním hostům a poslední pak bloku Milníky a pilíře.

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů