Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jitsi Meet - jako nástroj pro online komunikaci a výuku
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jitsi Meet - jako nástroj pro online komunikaci a výuku

Událost Vyšší úroveň počítačové gramotnosti
Čas 30.06.2020
od 09:00 am do 02:30 pm
Místo Národní knihovna ČR
Jméno
Kontaktní telefon 221663113
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní knihovna ČR  - Praha
(Klementinum 190, 11000 Praha 1, Vzdělávací centrum, učebna č. 144)

Jitsi Meet je volně dostupná služba pro online komunikaci založená na stejnojmenném softwaru s otevřeným zdrojovým kódem. Používání Jitsi Meet je jednoduché a nevyžaduje žádnou registraci. Během školení se účastníci seznámí s Jitsi Meet jak z pohledu běžného účastníka videokonference, tak i z pohledu lektora či moderátora online akce. Naučí se ovládat rozhraní Jitsi Meet na počítači, nainstalovat a používat ho v mobilním zařízení, vytvořit videokonferenci a využívat funkce i nastavení určené pro lektory a moderátory. Pozornost bude věnována také problematice vedení online seminářů obecně, zejména s ohledem na praktické aspekty a specifika online výuky.

Typ akce: Vyšší úroveň počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Kurz je realizován za finanční podpory MK ČR (podprogram VISK2).

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů