Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jiné formy prezentace
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jiné formy prezentace

Událost Seminář
Čas Úterý 04.11.2014 08:00 do
Úterý 18.11.2014 14:00
Místo Ostrava
Jméno
Kontaktní telefon 596118812
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Ostrava  - Moravskoslezský kraj
(Regionální výukové centrum MSVK)

Cílem tohoto kurzu je představit pracovníkům knihoven další prezentační programy, které mohou využívat při přednáškách, školeních a vzdělávacích akcích v knihovnách. Kromě pokročilých prvků v programu Powerpoint se kurz zaměří hlavně na software Prezi. Účastníci se seznámí s inovativním způsobem ovládání softwaru a vytvoří v něm prezentaci. Jsou přitom vedeni k přemýšlení v souvislostech, formou tvorby jakési myšlenkové mapy, která je základem prezentování v Prezi. Nakonec se účastníci naučí ukládat a sdílet své prezentace v aplikaci Slideshare.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

11. 11. 2014, 18. 11. 2014

Maximální počet účastníků:  19

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů