Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak v knihovnách budovat a úspěšně provozovat maker space a jak uspět se žádostí o dotaci ve VISK 3 - motivační seminář
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak v knihovnách budovat a úspěšně provozovat maker space a jak uspět se žádostí o dotaci ve VISK 3 - motivační seminář

Událost Seminář
Čas 02.11.2021
od 10:00 am do 02:00 pm
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 734 417 893
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj

Určeno pro:
- veřejné knihovny se zaměřením na menší a středně velké
- zřizovatele a zástupce obcí, ve kterých jsou zřizovány obecní knihovny

Očekávání: povzbudit knihovny a jejich zřizovatele k práci s novými technologiemi, ukázat, že tyto aktivity do knihovny patří a není třeba se jich bát.

V současné době připravujeme seminář jako fyzické setkání. V době jeho konání bude nezbytné respektovat platná opatření Ministerstva zdravotnictví. V případě zhoršení pandemické situace se seminář uskuteční v online prostředí.


Seminář navazuje na Koncepci rozvoje knihoven 2021 - 2027 v rámci naplňování cílů koncepce (oblast II Akce a programy, konkrétně pak priorita 42 - Podporovat vznik laboratoří pro práci s novými technologiemi)
Akce je zdarma.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů