Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak to vidí Vaši uživatelé? Tvorba a zpracování dotazníků spokojenosti
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak to vidí Vaši uživatelé? Tvorba a zpracování dotazníků spokojenosti

Událost Seminář
Čas 23.05.2017
od 09:00 am do 04:00 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(PC učebna VKOL)

Jsou vaši uživatelé spokojení? Potřebujete se na něco rychle a levně zeptat velkého množství lidí? Poznat vaši cílovou skupinu? Názory a pohledy veřejnosti? Chcete lépe argumentovat před zřizovatelem? Ujistit se o správnosti vašich domněnek? Podložit svá rozhodnutí o dalším vývoji vašich služeb? Dotazníky mohou být tím správným nástrojem.
Kurz je určen pro začátečníky v oblasti dotazníků a jejich zpracování. Účastníci se naučí, jak správně dotazník sestavit, aby se dozvěděli to, co skutečně chtějí vědět. Seznámí se také s různými nástroji na tvorbu dotazníků, které jim mohou práci usnadnit.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
služby , management

Pro jaký typ knihoven:
městské a místní knihovny , knihovny v okresních městech , knihovny s regionální funkcí , krajské knihovny , vysokoškolské knihovny

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů