Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Jak efektivně propagovat knihovnu na Facebooku?, dvoudenní kurz
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Jak efektivně propagovat knihovnu na Facebooku?, dvoudenní kurz

Událost Seminář
Čas 23.10.2019
od 08:30 am do 01:00 pm
Místo Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem
Jméno
Kontaktní telefon 608 621 693
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem  - Ústecký kraj
(počítačová učebna, Velká Hradební 45)

Anotace:

Založili jste si facebookovou stránku s motivací propagovat vaši knihovnu a nevíte, jak začít či pokračovat? Kurz představí několik strategií jak stránku dál rozvíjet, ukáže, na co všechno může být Facebook dobrý, a přinese dávku inspirace z jiných knihoven či stránek podporujících četbu. Účastníci si společně vytvoří základní strategii a podívají se na konkrétní problémy, se kterými se na Facebooku mohou setkat. V případě zájmu je školení možné rozšířit i o představení dalších sociálních sítí.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

24. 10. 2019 od 8:30 do 13:00

Termín pro registraci:  17.10.2019

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů