Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Institucionální přihlášení (Shibboleth) u elektronických informačních zdrojů
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Institucionální přihlášení (Shibboleth) u elektronických informačních zdrojů

Událost Seminář
Čas 14.11.2019
od 09:00 am do 03:00 pm
Místo Národní technická knihovna, Technická 6, Praha 6, 160 80
Jméno
Kontaktní telefon 232 002 603
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní technická knihovna, Technická 6, Praha 6, 160 80  - Praha

Seminář je realizován v rámci projektu "Moderní informační a komunikační technologie v knihovnictví 2019" za finanční podpory programu Ministerstva kultury VISK 2 (Veřejné informační služby knihoven – podprogram 2 Mimoškolní vzdělávání knihovníků).

Lektor: Ing. Jiří Pavlík

Program

Při školení bude představeno institucionální přihlášení u elektronických informačních zdrojů a služby CzechELib k institucionálnímu přihlášení. Školení bude zaměřeno prakticky, účastníci školení si budou moci nastavit institucionální přihlášení pro domovskou organizaci, získají znalosti k využití návodů České akademické federace identit eduID.cz, k vytvoření a využití odkazů pro institucionální přihlášení, k mezinárodním projektům zaměřených na rozvoj institucionálního přihlašování v knihovnách.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Požadovaná kvalifikace:  znalost správy elektronických informačních zdrojů.

Maximální počet účastníků:  20

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů