Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hudebně historické resumé aneb Od středověku po současnost
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Hudebně historické resumé aneb Od středověku po současnost

Událost Seminář
Čas Úterý 22.05.2018 10:30 do
Středa 23.05.2018 15:00
Místo Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Jméno
Kontaktní telefon 542532170
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

jubilejní 20. hudební seminář

Místo konání:
Knihovna Jiřího Mahena v Brně  - Jihomoravský kraj
(Knihovna Jiřího Mahena v Brně, Kobližná 4)

Program jubilejního dvacátého semináře bude sestaven z nejžádanějších témat, která vzešla z minulých dvaceti setkání. Na základě předběžného průzkumu mezi knihovníky otevřeme historii hudby od středověku po současnost, s malou exkurzí do hudebních dějin Brněnska. Tvorbu současných, převážně brněnských skladatelů představíme v rámci hudebního vystoupení. Součástí večerního programu bude tradiční sdílení zkušeností samotných knihovníků. Témata jednotlivých hudebních období představí význační muzikologové jako prof. PhDr. Miloš Štědroň, CSc., PhDr. Martin Flašar, Ph.D. či Mgr. Vladimír Maňas, Ph.D. Součástí semináře bude také zasedání ČNS IAML.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
hudební odd.

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  40

Učastnický poplatek:  200 Kč    pro členy SKIP:  200 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů