Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hrátky s pamětí a senioři ve virtuálním věku
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Hrátky s pamětí a senioři ve virtuálním věku

Událost Konference
Čas 08.12.2020
od 08:30 am do 01:00 pm
Místo virtuálno - na platformě Zoom
Jméno
Kontaktní telefon 737576589
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

webinář

Místo konání:
virtuálno - na platformě Zoom  - Praha

Online webinář Hrátky s pamětí neboli Dílna knihovníků – trenérů paměti je celostátní setkání pracovníků knihoven, kteří připravují aktivizační programy zaměřené na práci s pamětí jako interaktivní formu vzdělávání pro různé cílové skupiny.

Hned jako první vstupy zazní tři přednášky na téma Senioři ve virtuálním věku.

 

Typ akce: Konference

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  neomezen

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
První blok Senioři ve virtuálním věku je určen pro všechny zájemce. Druhý blok Hrátky s pamětí je určen knihovníků - trenérům paměti, případně zájemcům o trénování paměti z knihovem, kde ještě trenér paměti nepůsobí

Upravit tuto akci

Akce dokumentů