Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Google a jeho možnosti
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Google a jeho možnosti

Událost Seminář
Čas 05.06.2018
od 10:00 am do 03:30 pm
Místo Národní knihovna České republiky, Klementinum 190, Praha 1
Jméno
Kontaktní telefon 296335937
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Národní knihovna České republiky, Klementinum 190, Praha 1  - Praha
(Počítačová učebna č. 144)


Asi těžko bychom dnes hledali osobu, která ještě nikdy o Googlu neslyšela. Z jednoduchého vyhledávače se stal nástroj, který v současné době zpracovává více než 40000 dotazů každou vteřinu. Google se však od svého založení v roce 1998 rozrostl do širokého spektra, kdy v dnešní době nabízí svým uživatelům více než sedm desítek služeb od nástrojů pro osobní produktivitu, přes pracovní aplikace až po hardware pro virtuální realitu. My se společně seznámíme nejen s tímto širokým spektrem, ale zaměříme se na Google Dokumenty tak, abyste byli schopni po skončení semináře vytvářet jak sdílené textové dokumenty, užitečné tabulky, graficky zajímavé prezentace nebo jednoduché dotazníky pro získání třeba zpětné vazby.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
lékařské knihovny

Požadovaná úroven:
mírně pokročilí

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  15

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů