Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce FRBR a portál knihovny.cz (odborný workshop)
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

FRBR a portál knihovny.cz (odborný workshop)

Událost Speciální školení
Čas 24.11.2016
od 10:00 am do 04:00 pm
Místo Praha
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Praha  - Praha
(klubovna Domu čtení, Ruská 1455/192 Praha 10)

Anotace:

Zveme vás na expertní workshop jehož obsahem bude diskuse o implementaci FRBR do portálu knihovny.cz, zhodnocení dosavadních pokroků v implementaci FRBR v knihovnách v ČR a formulace návrhů na aplikaci FRBR v portálu knihovny.cz.

Požadavky na účastníky: účast doporučujeme zaměstnancům knihoven, kteří mají k dané problematice blízko, (např. systémovým knihovníkům, případně pracovníkům knihoven, kteří jsou již s tématikou FRBR a RDA obeznámeni a dále zaměstnancům knihoven, kteří se podílejí či mají v plánu se podílet na vývoji portálu nebo na zapojení jejich knihovny do portálu knihovny.cz)

Kapacita: 10 míst

Datum a čas konání: čtvrtek 24. 11. 2016, 10:00–16:00

Místo konání: klubovna Domu čtení, Ruská 1455/192 Praha 10

Přihlášky: http://bit.ly/2g9L3Mb

Typ akce: Speciální školení

Pro koho je akce určena:
jiné (uveďte v Poznámce)

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
experti

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  10

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů