Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Elektronické zdroje v tvorbě rodokmenu
Navod

Pro pridani nove akce pouzijte odkaz Pridat novou akci (nad seznamem akci vpravo). Otevre se jednoduchy formular, kde vyplnite vas e-mail, nazev akce a overovaci kod. Pote na uvedeny e-mail obdrzite mail s linkem, ktery vas privede do editacniho formulare, kde vyplnite dalsi udaje o akci.

Pro upravu zaznamu akce otevrte prislusny zaznam kliknutim na nazev, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, ktery jste uvedli, vam opet prijde link, po jehoz otevreni muzete zaznam editovat.
Prehled je v testovacim provozu: v pripade potizi s vyplnovanim formulare, ci s pripominkami se muzete obratit na mail plone.support@seznam.cz.

 

Elektronické zdroje v tvorbě rodokmenu

Událost Základy počítačové gramotnosti
Čas 15.06.2016
od 09:00 am do 03:30 pm
Místo Vědecká knihovna v Olomouci
Jméno
Kontaktní telefon 585 222 375
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Vědecká knihovna v Olomouci  - Olomoucký kraj
(PC učebna VKOL, Ostružnická 3)

Jaké elektronické zdroje se používají v genealogii? Jak vyhledávat v elektronických archivech? Jak zpracovávat získané informace? Na moderního informačního pracovníka jsou kladeny náročné požadavky ohledně vyhledávání a práce s informacemi. Správci důležitých informací však nejsou pouze knihovny, ale i archivy. Ty se v současné době otevírají světu internetu. Umíte v jejich systémech vyhledávat? A umíte poradit čtenáři, kde lze potřebné informace nalézt?

Typ akce: Základy počítačové gramotnosti

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
všechny typy knihoven

Požadovaná úroven:
začátečníci

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Maximální počet účastníků:  12

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů